+902124721292 info@pistolkimya.com

RTV2 yani 2 Chemical Componented Room Temprature Vulcanizing ( 2 kimyasal bileşenli oda sıcaklığında vulkanizasyon olarak bilinen bir kimyasal bileşendir. Google arama sonuçlarından geldiğinizi biliyoruz  emin olun RTV2 hakkında birçok bilgiye bu makalemizde ulaşmış olacaksınız. 

RTV2 Kalıp Silikon Nedir ?

RTV Kalıp Silikon terimindeki RTV tüm dünyada kalıp silikonlarına verilmiş ortak isimdir. Room Temperature Vulcanizing yani oda sıcaklığında donan anlamına gelmektedir. Bütün RTV 2 Kalıp Silikonları 23°C de kürleşir. Buda bize kalıp almakta büyük kolaylık sağlamaktadır.Bu ürün hakkında daha çok bilgi istiyor gibisiniz.Lütfen okumaya devam edin.Çok esnek ve güvenilir bir madde olduğundan sürekli talep edilmektedir.İsterseniz bizi arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

RTV kendi içinde ikiye ayrılmaktadır;

Platin’um silikon kauçuklar olarak bilinen Platin’um Bazlı Katalizörler ile Kürleşen bileşenler ve Tinsil silikon kauçuklar olarak bilinen solvent bazlı katalizörler ile kürleşen bileşenler olarak tanımlayabiliriz.

RTV2 Kalıp Silikon Özellikleri Nelerdir ?

RTV2 Kalıp Silikonları birçok yerde özellikleri ile ilgi çekmiştir. Özelliklerinin bazıları; yüksek ısıya dayanıklı, anti alerjik bir yapıda olması ve İnsan bedeninde uygulanabilmesidir. Bu özellikleri ile dünyanın en iyi ürünü haline gelmiştir. Daha fazla özellik daha fazla güvenirlik ilkesi ile gün geçtikçe daha iyi daha kaliteli hale gelmektedir.

RTV2 Kalıp Silikon Nerelerde Kullanılır ?

Bu ürünün en çok kullanılan yerleri alçı dökümü, mobilya aksesuarları, hediyelik eşya, sabun ve Kokulu taş gibi birçok yerde kullanılmaktadır. RTV2 daha çok kullanım alanı arttırmak için yeni yeni ham maddeler ekleme çalışmalara devam etmektedir. Müşterilerinde bilgisini isteğini de dinleyerek yeni silikonları çıkarmaya başlamıştır.Güçlü bir yapıya sahip olan bu ürünü temin etmek için lütfen bizi arayın.

Bu makalemizde okuduğunuz özellikteki ürünlerimizden satın almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Biz Sitemizdeki ürünlerin Türkiye Mümessili olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Öğrenmek istediğiniz ve sormak istediğiniz ne varsa size bir telefon kadar yakınız. Lütfen bizleri arayın bu numaradan arayın +902124721292 bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Buraya Tıklayıp Haritadan Bize Ulaşabilirsiniz