+902124721292 info@pistolkimya.com

DOW CORNING, hemen hemen her sektördeki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan ve dünya genelinde yaklaşık bir milyar insanın günlük hayatını iyileştiren ürünler ve çözümler sunmaktadır. Otomotiv, elektronik, elektrik mühendisliği ve endüstrideki bileşenlerin çoğu genel olarak toz ve neme karşı yapıştırılmış veya mühürlenmiş olmalı ve gaz sızıntısını veya sıvı kaybını önlemelidir. Türkiye Genel Mübessili olarak hizmetimiz devam etmektedir.

Dow Corning Özel Yağlayıcıları, sürtünme ve aşınmayı azaltma, ses, titreşim ve sertlik (NVH, noise, vibration and harshness) konularının çözümünde yardımcı olmak sureti ile araçlarda emniyet ve yakıt verimliliğini artırmak amacıyla çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Bu yağlayıcılar, bir çok hava koşulunda fren emniyetini sağlama, fren pedal ve balatalarının dayanımı ve servis süresini artırma kadar fren aşınma olasılıklarının azaltılması konusunda da yardımcı olurlar.

Dow Corning, otomotiv endüstrisini, endüstrinin gelecek kilometre taşlarına taşıması için çözümler geliştirmektedir. Dow Corningin Otomotiv endüstrisi için yaptığıçalışmalardan sadece biri olarak, eğer bir müşteri kendisine özel uyarlanmış bir çözüm arayışı içindeyse, biz bu ihtiyaçları karşılayabiliriz. Otomotiv ve daha fazlası için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

 

Otomotiv Dow Corning

 

Otomotiv ana sanayi ve tedarik sanayinin Ar-Ge departmanlarından 20’yi aşkın uzmanın katıldığı DOW CORNING Teknoloji Gününde birebir teknik görüşmelere ayrılan zaman geniş tutularak tanıtılan yağlayıcı teknolojilerinin ilgili firmaların proseslerine direk nasıl uyarlanabileceği konuları üzerinde duruldu. Dow Corning, Otomotiv endüstrisini, endüstrinin gelecek kilometre taşlarına taşıması için çözümler geliştirmektedir. Dow Corningin Otomotiv endüstrisi için yaptığı çalışmalardan sadece biri olarak, eğer bir müşteri kendisine özel uyarlanmış bir çözüm arayışı içindeyse, biz bu ihtiyaçları karşılayabiliriz.

Bir çok bölgede stratejik olarak konumlandırılmış Uygulama Mühendisliği ve Teknik Servis laboratuarlarımız, müşterilerimizin yeni ürün geliştirmeleri ya da Dow Corning® Yapıştırıcıları ve Mastikleri, Molykote® kuru film yağlayıcıları ya da Silastic® floro silikon kauçuk malzemeleri gibi mevcut ürünlerin testleri konusunda teknik uzmanlarımız ile çalışabildiği alanlar olarak global bazda hizmet vermektedir. Bu şekilde, eğer bir müşteri, ihtiyaçlarına uygun olacak bir çözümü bulamadıysa, bunun gerçekleşmesi için beraber çalışabiliyoruz. Yarınların baskılayıcı mobilite ihtiyaçları için inovatif çözümler sunarak, müşterilerimizin birincil özel kimyasallar tedarikçi tercihi olmak için gayret ediyoruz.