+902124721292 info@pistolkimya.com

Fırçasız ve Süngersiz Cilalı Araç Yıkama ait tüm özellikler aşağıdaki resimde mevcuttur. Bir karıştırıcı kazan veya bir varil içerisine mevcut SU konur ve üzerine POLYPOL PLUS ilave edilerek karıştırılır. Polypol Plus su içerisinde tam olarak çözülmesi sağlanır. Son olarak KATI KOSTİK ilave edilerek karıştırılır ve kazan içerisindeki karışım homojen olunca karıştırma işlemine son verilir ve işlem tamamlanmış olur. Formüle edilen Cilalı ve Fırçasız Oto Yıkama Köpük üretimi için kullanılan hammaddelerin miktarları, yaz ve kış mevsimlerine göre ayarlanabilir.

Tüm motorlu vasıtalar ve deniz taşıtlarının dış yüzeylerinin temizliğinde kullanılan, köpürebilen alkali esaslı ürünlerdir. Yıkama esnasında arkasında bıraktığı ince film tabakası sayesinde güneş ışınlarının etkisinden ve diğer dış etmenlerden aracı korur, mükemmel parlaklık sağlar. Kuş pisliği, sinek kalıntıları ve kurumuş çamur lekelerini etkili bir biçimde kolayca ve kısa sürede temizler. Çevre dostudur. Bileşenleri doğada kendiliğinden parçalanır.

Tabiata, insan sağlığına ve temizlik yapılan yüzeylere bir zararı ya da yan etkisi yoktur. Fırçasız ve Süngersiz Cilalı Köpük Yıkama Sistemi Güneş ışınları, asit, tuz, kimyasallar, reçine, zift, kar, buzlanma gibi ortamdaki olumsuz dış etkenler ve hatalı yıkama gibi uygulamalar nedeniyle zamanla aracın boyalı yüzeyinde (body) çizilme, matlaşma ve yıpranmalar meydana gelir. Aracınız renkli köpüklerle el değmeden fırça ve sünger kullanılmadan cilalı olarak yıkanır. Aracınızın çizilmesini önler ve dış vinil aksamların parlaması sağlanır.

 

Fırçasız Cilalı Oto Yıkama Şampuanı

 

 • Tüm motorlu vasıtalar ve deniz taşıtlarının dış yüzeylerinin temizliğinde kullanılan, Köpük yapan alkalin bir üründür. (İsteğe göre deniz araçları için köpüksüz imalat yapılmaktadır.)
 • Fırça ve sünger  kullanılmadığı için araç yüzeyini çizmeden ve yıpratmadan temizler. Aracınız ilk günkü gibi kalır.
 • Yıkama esnasında arkasında bıraktığı ince film tabakası sayesinde güneş ışınlarının etkisinden ve diğer dış etmenlerden aracı korur, mükemmel parlaklık sağlar.
 • Kuş pisliği, sinek kalıntıları ve kurumuş çamur lekelerini etkili bir biçimde kolayca ve kısa sürede temizler.
 • Klasik yıkama şeklini tek aşamaya indirgemesinden dolayı zaman, su ve elektrik tüketiminden tasarruf sağlar.
 • Çevre dostudur. Bileşenleri doğada kendiliğinden parçalanır. Tabiata, insan sağlığına ve temizlik yapılan yüzeylere bir zararı ya da yan etkisi yoktur.
 • Bileşenleri doğada kendiliğinden parçalanır.
 • Fırçasız, Süngersiz Araç Yıkamalarında kullanıldığı gibi, otomatik araç yıkama tünellerinde ve makinelerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

     KULLANIMI:

 • 1/60 oranında su ile seyreltilen ürün köpük-sıvı tankında çözülür,
 • Köpük-sıvı tankı hava basıncı ayarlanır (5-6 bar),
 • Hazırlanan karışım temizlenecek yüzeye püskürtülür,
 • 2-3 dakika beklenildikten sonra basınçlı su ile yüzey durulanır.

Model: 50 lt. Depolu Sıvı Püskürtme Pompası
Çalışma Şekli: Havalı
Basınç3 Bar
Kapasite: 60 lt.
Ağırlık11 kg.
Ambalaj Ölçüleri: 38x38x75

Model:60 lt. Depolu Sıvı Püskürtme Pompası
Çalışma Şekli:Havalı
Basınç:5 Bar
Kapasite:60 lt.
Ağırlık:11 kg.
Ambalaj Ölçüleri:38x38x75

Model:30 LT Konsantre Araç Yıkama Sıvısı
Ürün Özellikleri:Su Bazlı
Çalışma Şekli:%2 Çözelti hazırlanır temizlenecek yüzeye püskürtülerek tatbik edilir. Basınçlı su ile durulanır. Kuş pislikleri, sinek lekelerini ve asvalt lekelerini kolaylıkla çıkarır. Fırçasız temzilik yapıldığından yüzey çizilmez, boya yıpranmaz ürünün yapısında metale etki edecek kimyasallar ve tuz yoktur.

Model: 5 LT – 30 LT Konsantre Araç İçi ve Deri Bakım Ürünü
Ürün Özellikleri:Su Bazlı
Çalışma Şekli:Ticari ismi süt silikon olarak anılan bu ürünümüz araç içi, tüm kauçuk lastik ve deri aksamlarını bakım, onarım ve parlamısını sağlar.

 

Model:Yüksek Basınç Su Püskürtme Pompası
Çalışma Şekli:200 bar ve üzeri güçde su püskürtür.