+902124721292 info@pistolkimya.com

Hakkımızda

1997 Yılında kurulan PİSTOL MAKİNA Dünyada kullanılan endüstriyel boyama teknikleri ve profesyonel boyama ekipmanlari konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

2003 yılı itibariyle PİSTOL KİMYA MAKİNA olarak yeniden yapilanmıştır. Özellikle endüsriyel silikonlar, RTV-2 kalip silikonları, kalıp ayırıcılar ve yüzey temizleme kimyasal uyglamaları konusunda satış ve teknik danışmanlık hızmetleri vermekte olup Dünya Silikon teknolojisi lideri olan Dow Corning® tarafından üretilen kalıp silikonların Türkiye Genel Mübessili olarak, faliyetlerine devam etmektedir.

Önceleri sadece endüstriyel boya tesisleri, uygulama ekipmanları dağıtımı ve teknik danışmanlık hizmeti vermekte olan firmamız zaman içerisinde piyasanın talepleri doğrultusunda gelişmiş ve konusunda tamamlayıcı ürünleri de progamına katarak;

Tüm sektörlerin (otomotiv, elektirik, elektronik, beyaz eşya, ayakkabı, hediyelik eşya ve ahşap) önemli bir tedarikçisi olmuştur. Önceligimiz herzaman oldugu gibi müşterilerimizin yapmakta olduğu işlere değer katmak, çözüm yaratmak ve böylece onlarla birlikte sürdürülebilir bir büyümeyi gerçekleştirmektir. Hizmet verdigimiz değerli iş ortaklarımızla kurmuş oldugumuz uzun yıllara dayanan ve güven üzerine temelleri atılmış olan, ticari ilişkilerimiz en büyük sermayemizdir.