+902124721292 info@pistolkimya.com

Şirketimiz bünyesinde Dow Corning 781 Genel Amaçlı Asetoksi Silikon Macun, Dow Corning 784 Cam Ve Sıhhi Malzemeler İçin Antibakteriyel Silikon Macun, Dow Corning 787T Cam Metal İçin Şeffaf Silikon Macun, Dow Corning 794F Glaze Ve Go Silikon Macun, Dow Corning 796 PVC, Alüminyum Ve Ahşap İçin Silikon Macun, Dow Corning 798 Soğuk Ve Temiz Oda Silikon Macun, Dow Corning 813C Beton Ve İnşaat Malzemeleri İçin Silikon Macun, Dow Corning 816 Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Asetoksi Silikon Macun, Dow Corning 817 Ayna Silikonu,  Dow Corning 881 Cam İçin Ultra Dayanıklı Silikon Macun, Dow Corning Fırestop 700 Yangını Durduran Silikon Macun gibi ürünlerimiz vardır.

Türkiye Genel Mümessili olarak hizmetimiz devam etmektedir. Tüm İnşaat Silikonlarını bizden temin edebilirsiniz.  İnşaat Silikonları ve daha fazlası için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. İnşaat Silikonların ait tüm özellikler aşağıdaki resimde mevcuttur. Dünya Silikon teknolojisi lideri olan Dow Corning® Markasının ürünlerini hemen teslim ve istenilen miktarda satışlarını yapmaktayız. Stok garantili satışlarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Dow Corning Silikon

 

Dow Corning®, silikon ve silikon bazlı ürün teknolojisinde dünyanın en önde gelen firmasıdır. Endüstriyel uygulamalarda performansı iyileştirmek ve dünya çapında 25.000’den fazla müşterinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler sunmaktadır.
Dow Corning Silikonlarını yaygın olarak piyasaya sürüldüğü pazarlar; Beyaz eşya: Pişiriciler ve soğutucular Fotovoltaik ve rüzgar enerjisi sektörü gibi yenilenebilir enerjiler Otomotiv Gıda endüstrisi:
Bazı ürünler FDA, NSF51, NSF61, AB gibi gıda yönetmeliklerine uygundur. Dow Corning, yapıştırıcılar ve silikon dolgu macunları, silikon kauçuklar, yağlayıcıları, ses yalıtım silikonları, losyonlar, polimerler gibi 60 yılı aşkın süredir üretilen silikon esaslı teknoloji ve silikon ürünleri alanında dünyanın en büyük üreticisidir. Endüstri Teknik Ltd. Şti. Türkiye’deki Dow Corning Markasının resmi temsilcisidir ve çok güçlü bir ilişki ve uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. Silikonlarda öncü ve küresel bir liderdir. Dow Corning, silikonların potansiyelini keşfetmek ve geliştirmek için 1943 yılında kurulmuştur.

Şirket, Corning Glass Works (şimdi Corning Incorporated) ve şirketin The Dow Chemical Company tarafından müştereken oluşturuldu. Bu gün itibarı ile Dow Chemical Company firmanın tamamına sahiptir. Silikon yağları satışı da yapmaktayız.