+902124721292 info@pistolkimya.com

Ev Aletleri pazarı için güvenlik, güvenilirlik, sağlamlık ve uyumluluk söz konusu olduğunda, dünyanın dört bir yanındaki tasarımcılar ve mühendisler, sızdırmazlık malzemeleri ve yağlayıcı çözümleri için Dow Corning ürünlerini tercih etmektedir. Dow Corning Ürünleri Türkiye’de birçok yerde İlgi görmeye başlamıştır.

Diğer ürünlerimizden bazıları RTV 2 Kalıp Alma Silikonu , Silikon Yağları ve birçok ürünlerimize Ürünlerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz ?

Uzun ömürlü yapısıyla yapmış olduğunuz imalatlarınızı değer katan Dow Corning Türkiye mümessili olan firmamız uzun senelerdir kesintisiz stok garantili satışlarıyla siz değerli müşterilerine hizmet etmektedir. Ev Aletleri uzun ömürlü ve kullanışlı olmalıdır. Bizim deneyimlerimiz piyasaya çıkış tarihimiz ve yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir. Değer kattığımız ürünlerinize sizde bizimle çalışarak değer katın. Eşsiz özellikleri ile ürünlerimize güveniyoruz. Firmamız uzun süredir hizmet etmektedir ve siz değerli müşteriler olduğu surece hizmetin devamı sürecektir. Daha fazlası için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Ev Aletlerine ait tüm teknik özellikleri aşağıdaki resimde mevcuttur.

Ev Aletleri Dow Corning

1943 Yılında Dow Chemical Şirketi ve Corning Glass Inc. Şirketlerinin ortak iştiraki şeklinde silikon malzemesinin araştırılması ve geliştirilmesi amacıyla Amerika Midland merkezli olarak kurulmuş. Bir şirket olan Dow Corning, silikon bazlı teknoloji ve inovasyonların global bir lideridir. Dow Corning şirketi  Dow Corning®, Molykote® ve Xiameter markaları ile ana sanayilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik performans artırıcı ürün ve çözümler sağlamaktadır. Dünya genelinde her kıtada toplam 11.000 çalışanı ve 62 üretim merkezi ve ofisi bulunan Dow Corning firmasının yıllık cirosu yaklaşık 6 milyar dolardır. 7.000’Den fazla ürün ve çözümü bulunan Dow Corning’in 5.377 adet aktif patenti bulunmaktadır.

Kişisel bakım ve kozmetikten yapı sektörüne, endüstriyel uygulama ve bakım sektöründen plastik ve kompozitörler, ambalaj sektöründen otomotiv sektörüne. Güneş enerji sistemlerinden sağlık sektörüne, aydınlatma sistemlerinden gıda sektörüne, pek çok endüstriye çözümler sunmakta olan Dow Corning firması. Türkiye’de 2005 yılında yapılanmaya başlamış ve yerel bir firma olarak Dow Corning Kimya ve Sanayi Limited Şirketini 2005 yılı Mart ayında kurmuştur. Türkiye ofisinin Otomotiv Sektörüne ve sanayi Teknik gelişimine ve yerel işbirliklerine yatırımları artarak devam edecektir.

Ev Aletleri Teknik Özellikleri