+902124721292 info@pistolkimya.com
Tüm elektronik,elektrik imalat sanayisinin üstün performans ve uzun ömürlü yapısıyla yapmış olduğunuz imalatlarınıza değer katan DOW CORNING DC 340 ISI İLETGEN PASTA termal macununu Türkiye mümessili olan firmamız uzun senelerdir kesintisiz stok garantili satışlarıyla siz değerli müşterilerine hizmet etmektedir. Ürünlerimiz güvenilirli, kullanışlı ve uzun ömürlüdür DC 304 Isı İletken Pasta uygulanabilir Ürün Görselleri aşağıda inceleyebilirsiniz. DC 340 Isı İletken Pasta ve daha fazlası için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Türkiyede satılan ürünleri arasında hem kalitesi ile farklı hem de düzgün isim ve markalı tek ürün konumundadır.
7000 Çeşitten fazla malzemeyi barındıran geniş ürün yelpazesi içerisinde, oldukça önemli bir yeri olan Elektronik ürün grubu malzemelerinin Türkiye yetkili temsilciliği firmamız tarafından yürütülmektedir.
Müşterilerinin memnuniyetinin de yükselmesini sağlamaktayız. Bu da her geçen gün ülkemizde Dow Corning ürünlerinin kullanıcısı ve tüketimindeki artışı bizlere açıklamaktadır. Birçok firma Dow Corning ürünlerini tercih ederek teknolojilerini daha da ileriye taşımaya devam etmektedir.
Bu ürün el kremi benzeri, beyaz, yumuşak macun kıvamında olup, ürünün asla yapışma özelliği yoktur. Ürünün çok önemli temel fiziksel özellikleri ise, yıllar geçse de asla yağ bırakmaması, yağlanmaması, ısı ile sertleşmemesi, kabuklaşmaması, akışkan hale gelmemesi ve yıllar sonra ürünü ellediğinizde dahi hala aynı krem kıvamında kalmasıdır. Yaklaşık 40 yıldır aynı formülle üretilen kendini kanıtlamış bir ürün olup, ısı transfer katsayısı 0,68 W/mK düzeyindedir. Bu anlamda Dowsil 340 malzemesi Türkiye’ de satılan; çoğu uzak doğu menşeli benzer işlevde ürünler arasında hem kalitesi ve fiyatı ile hem de sektörün öncü markalarından birinin ürünü olması ile benzerlerinden ayrılmakta ve  piyasadaki markalı tek ürün konumunda yer almaktadır.

Dowsil 340′ ın Özellikleri:

• Akışkan olmayan bir üründür.

• Tek bileşenli ve beyaz renklidir.

• Isıya ya da kür olmaya ihtiyacı yoktur.

• Isı iletim katsayısı 0,68 W/mK düzeyindedir.

• 0,16 oC-cm2/W ısıl dirence sahiptir.

• Paket tipi olarak; 0.5 kg, 1 kg, 2 kg, 4 kg ve 6 kg olmak üzere 5 farklı paket tipi vardır.

PDF Dökümanı indirmek için tıklayınız.

DC 304 Isı İletken Pasta Uygulanabilir Ürün Görselleri